Edukacja i Certyfikaty

Wiem jak ważne i istotne są dzisiaj kompetencje wspierające rozwój zawodowy, dlatego cały czas zdobywam nową wiedzę, której znajomość potwierdzam różnymi certyfikatami - zarówno z zakresu umiejętności technicznych, kompetencji zarządzania oraz znajomości języków obcych.

C1 ADVANCED

Najpopularniejszy certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego na różnych poziomach wystawiany przez Cambridge Assessment English. Dokument załączony poniżej poświadcza o umiejętnościach na poziomie zaawansowanym – Advanced (CAE).

PROFESSIONAL SCRUM MASTER I

Certyfikat Professional Scrum Master (PSM I) potwierdza wiedzę na temat ram Scruma, odpowiedzialności Scrum Mastera i sposobu stosowania Scruma. Jest to najszerzej rozpoznawany certyfikat w zarządzaniu projektami IT.

Droga Nowoczesnego Architekta

Droga Nowoczesnego Architekta (DNA) to kompleksowy kurs z zakresu kompetencji potrzebnych w pracy Solution Architecta stworzony przez czołowych ekspertów na polskim rynku IT.

Uczelnia ASBiRO

Studia licencjackie zarządzanie specjalizacja rozwój przedsiębiorstwa (2020 – 2023) na uczelni na której większość wykładowców to przedsiębiorcy odnoszący rynkowe sukcesy. Zrozumienie „języka biznesu” pozwala mi lepiej identyfikować potrzeby stakeholderów i skutecznej dostarczać wartość biznesową w projekcie IT.

Java Developer Bootcamp

Intensywny kurs dzienny w najpopularniejszej szkole IT w Polsce przygotowujący do pracy na stanowisku Junior Java Developer.

EE.08. I EE.09.

Certyfikaty potwierdzające kwalifikacje w zawodzie Technik Informatyk, wydane przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną w Łodzi.